MAGMAR - O NAS


Witam Państwa w imieniu firmy Magmar.
Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1982 r. Jednym z jej najważniejszych elementów jest montaż hydromasaży wodnych i powietrznych (perełkowych) w wannach akrylowych wszystkich producentów.
Zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta, ale aby ułatwić wybór proponujemy następujące klasy hydromasaży. Klasa "srebrna", która mieści się przedziale cenowym od 2,5 do 8 tys. złotych.

W tej klasie hydromasaże montujemy w trzech wariantach:
a) system masażu wodnego,
b) system masażu powietrznego (perełkowego),
c) system masażu wodno-powietrznego.


W wariancie "a" oferujemy: 6 euro dysz i 6 mikro dysz; pompę o minimalnej mocy 0,8 kW; napowietrzenie systemu wodnego; sterowanie pneumatyczne lub elektroniczne; automatyczny korek; rury zbrojone spiralą twardego PVC; zabezpieczenie pompy przed pracą "na sucho". W wariancie "b" oferujemy: 12 mosiężnych, chromowanych dysz powietrznych; kompresor o minimalnej mocy 1 kW z podziałem na podtrzymanie temperatury wody (0,3 kW) i masaż powietrzny (0,7 kW) oraz z wbudowanym czujnikiem termicznym chroniącym go przed awarią; ozonator wbudowany w kompresor do dezynfekcji wanny; sterowanie pneumatyczne lub elektroniczne; rozdzielacz powietrza; automatyczny korek; rury z wysokiej jakości PVC. Wariant "c" stanowi kompilację wariantów "a" i "b". Klasa "złota" mieści się w przedziale cenowym od od 8 do 16 tys. złotych.W tej klasie hydromasaże montujemy w trzech wariantach:
a) system masażu wodnego
b) system masażu powietrznego (perełkowego)
c) system masażu wodno-powietrznego


W wariancie "a" oferujemy: 6 dysz "jumbo" z możliwością regulacji intensywności masażu lub rotacyjne; 6 mikro dysz z masażem punktowym lub rotacyjnym (dysze mogą być z ABS chromowanego lub mosiężne, chromowane); napowietrzenie systemu wodnego; sterowanie elektroniczne; pompę o mocy 1 kW zabezpieczoną przed pracą "na sucho"; automatyczny korek; rury zbrojone spiralą twardego PVC; halogen ledowy (256 kolorów) do chromoterapii; automatyczną dezynfekcję, płukanie i osuszanie wanny. Wariancie "b" oferujemy: 16 mosiężnych, chromowanych "jetów" powietrznych w dnie wanny; kompresor o mocy 1 kW z podziałem na podtrzymanie temperatury wody (0,3 kW) i masaż perełkowy (0,7 kW) z wbudowanym czujnikiem termicznym, chroniącym go przed awarią; generator ozonu; sterowanie elektroniczne; rozdzielacz powietrza; zawór zwrotny zabezpieczający kompresor; automatyczny korek; rury z wysokiej jakości PVC. Wariant "c" stanowi kompilację wariantów "a" i "b". Klasa "platynowa" mieści się w przedziale cenowym od od 16 do 24 tys. złotych.W tej klasie hydromasaże montujemy w trzech wariantach:
a) system masażu wodnego
b) system masażu powietrznego (perełkowego)
c) system masażu wodno-powietrznego


W wariancie "a" oferujemy: 6 superpłaskich, mosiężnych, chromowanych, dużych dysz; 6 superpłaskich, mosiężnych, chromowanych mikrodysz; masaż punktowy lub kierunkowy z turbodoładowaniem powietrza; napowietrzenie systemu wodnego; sterowanie elektroniczne; pompę o mocy 1,2 kW zabezpieczoną przed pracą "na sucho"; podgrzewacz wody o mocy od 1,5 do 3 kW; rury zbrojone spiralą twardego PVC; halogen ledowy (256 kolorów) do chromoterapii; superpłaski, mosiężny, chromowany zaciąg wody do pompy; automatyczną dezynfekcję; automatyczny korek; płukanie i osuszanie wanny. W wariancie "b" oferujemy: 20 mosiężnych, chromowanych "jetów" powietrznych w dnie wanny z wypływem powietrza peryferyjnym lub punktowym; kompresor o mocy 1 kW z podziałem na podtrzymanie temperatury wody (0,3 kW) i masaż perełkowy (0,7 kW) z wbudowanym czujnikiem termicznym, chroniącym go przed awarią; generator ozonu; sterowanie elektroniczne; halogen led (256 kolorów) do chromoterapii; rozdzielacz powietrza; zawór zwrotny zabezpieczający kompresor; automatyczny korek; rury z wysokiej jakości PVC; automatyczne osuszanie wanny. Wariant "c" stanowi kompilację wariantów "a" i "b".